شرکت صنایع بسته‌بندی پویانگار اصفهان اولـين مجتمع توليد ظروف فلزي صنعتي در استان اصفهان و يكي از معتبرترين و توانمندترين مجموعه‌ها در مركز و جنوب كشور می‌باشد. این شرکت در سال 1383 آغاز به كار نموده و از همان ابتدا با برخورداري از خطوط كامل توليد (شامل همه مراحل بسته‌بندی اعم از طراحي، ليتوگرافي، آماده‌سازی/پوشش دهي/روكش ورق، چاپ، انواع ماشين‌هاي برش ورق، انواع پرس‌ها و خطوط ساخت اتوماتيك قوطي) و یاری‌گرفتن از متخصصين مجرب در كادر اجرايي خود توانسته است به‌عنوان همكاري ايده‌آل و يك شريك تجاري مطمئن براي بزرگ‌ترین متقاضيان اين صنعت مطرح گردد.

این شرکت دارای بخش‌هایی همچون واحد برش ورق، واحد آماده‌سازی ورق، واحد طراحي، واحد ليتوگرافي، واحد چاپ، واحد قوطي­سازي و واحد آزمايشگاه می باشد که این واحدها با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزاتی مانند، دستگاه برش ورق، خطوط كامل چاپ با دستگاه‌های مايلندر ساخت كشور آلمان با كوره‌هاي مايلندر، خط كامل لاك زني صنعتي در راستای اهداف عالیه شرکت مشغول به فعالیت می‌باشند.

دانلود رزومه شرکت دانلود کاتالوگ محصولات

پیشرو در حفظ محیط زیست هستیم

شركت صنایع بسته‌بندی پويانگار اصفهان با تكيه بر قابليت‌ها و توانايي‌هاي خود توانسته استانداردها و گواهينامه‌هاي متنوعي را كسب كند.

مهم‌ترين اين گواهينامه‌ها به شرح زير است:

* گواهينامه ISO 9001: 2000 در مديريت كيفيت

* گواهينامه 14001:2004:ISO در مديريت زيست محيطي

* گواهينامه 18001 OHSAS: در ايمني و بهداشت شغلي

ماموریت ما

شرکت صنایع بسته‌بندی پویانگار اصفهان با استفاده از برترین تکنولوژی و مرغوب‌ترین مواد اولیه، متعهد به تولید محصولی است که بتواند رضایت حداکثری مشتریان را کسب نماید و همچنین محصولات متنوع که در بازار، موردنیاز مشتریان می‌باشد را با هزینه‌ای کارا تامین نماید. علاوه بر این تلاش در جهت حفظ محیط زیست و منابع عمومی از مأموریت‌های این شرکت می‌باشد.

اهداف

اهداف عمده این شرکت عبارت است از

  • کسب سود برای سهامداران شرکت
  • ارتقای کیفیت و متنوع ساختن محصولات
  • ارتقای سهم بازار و افزایش صادرات

خدمات ما

شامل ماشين‌هاي اسليتر ساده، اسليتر دوبل و ديكويلر جهت اجراي انواع نقشه‌هاي برش بر روي كويل شيت تا ضخامت 4/0 ميلي متر

اجراي عمليات روغن زدايي، پوشش دهي(لاك) صنعتي و غذايي و روكش(وارنيش)، توسط ماشين كوتينگ مايلندر (ساخت كشور آلمان) تا سايز 100 سانتی‌متر

ارائه مشاوره و خدمات طراحي گرافيكي، نظارت و تاييد فني طرح‌هاي تهیه‌شده توسط مشتريان، منطبق سازي طرح‌هاي گرافيكي با الزامات فني چاپ فلز، تهيه آرشيو طراحي

شامل دستگاه ظهور زينك و زينك سوز حرفه‌ای جهت پشتيباني كامل و جلوگيري از ايجاد وقفه در فرايند چاپ

شامل چهار خط كامل چاپ مايلندر (ساخت كشور آلمان) با کوره‌های LTG جهت چاپ تن پلات و ترام تا سايز 100 سانتی‌متر

 

شامل انواع ماشين‌هاي پرس و ماستيك زن (ساده و مركب) و خطوط اتوماتيك سودرونيك (ساخت كشور سوييس) براي توليد قوطي­ و باقابلیت توليد قوطي‌هاي فلزي يك ليتري با قطر 99 میلی‌متر (صنعتي و غذايي)، چهار ليتري با قطر 165 میلی‌متر و بيست ليتري

كنترل و پايش مواد اوليه، فرايند توليد و محصولات واحدهاي مختلف با استفاده از دستگاه‌هاي سنجش پيشرفته و تكنيك‌هاي كنترلي مدون علمي و همچنين تحليل نتايج و ارزيابي روندها، تست مواد در مراحل مختلف توليدي شامل چاپ و لاك   (اتوكلاو، آون، … )

لازم به ذکر است اين مجموعه در زميني به مساحت 10000 مترمربع با زير بنايي بالغ‌بر7000  مترمربع در شهرك صنعتي مباركه در 32 كيلومتري جاده اصفهان مباركه احداث‌شده است.

با ما تماس بگیرید